Зеленський наполегливо просить українців не втрачати пильності під час новорічних свят - Накипіло
Події

Зеленський наполегливо просить українців не втрачати пильності під час новорічних свят

У вечірньому відеозверненні Президент наголосив: українці мають бути готові до будь-яких сценаріїв.


У ніч проти 1 січня комендантська година не скасовується, але й не змінюється. На Харківщині вона діє із 23:00 до 5:00. Категорично заборонено запускати салюти. Майте із собою документи, бо поліцейські патрулюватимуть місто.

Президент попросив найближчими днями дослухатися до сигналів про повітряну тривогу. Пошукати й запам’ятати, де розташовані найближчі Пункти Незламності. Також він просить розказати батькам, як знайти такі пункти. По всій країні, за його словами, відкрито вже понад 5,5 тисяч пунктів.

«Залишилося кілька днів цього року. Маємо бути свідомими, що наш ворог спробує зробити цей час для нас темним і складним. Росія програла все, що могла, цього року. Але намагається компенсувати свої програші зловтіхою своїх пропагандистів після ракетних ударів по нашій країні, по нашій енергетиці. Подбайте, будь ласка, і про себе. І будьте готові допомагати іншим. Коли українці разом, коли українці вдячні одне одному, нас не здолати. Хай завжди так і буде! Й так і буде, я впевнений», — сказав Зеленський. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо