Збити пасажирський літак і звинуватити Україну. Збройні сили рф готували теракт - Накипіло
Події

Збити пасажирський літак і звинуватити Україну. Збройні сили рф готували теракт

Агенти генштабу збройних сил рф планували збити пасажирський літак над територією росії чи білорусі. В атаці на повітряне судно окупанти мали намір звинуватити Україну та наших партнерів. Обстріляти цивільний борт збиралися з переносного зенітно-ракетного комплексу (ПЗРК) «Stinger».

Про це повідомила Служба безпеки України, яка провела багатоетапну спецоперацію та нейтралізувала глибоко законспіровану диверсійно-розвідувальну групу ворога.

До складу ворожої ДРГ входило двоє осіб з подвійним громадянством та завербований ними спільник. Їхню діяльність координував росіянин Олександр Тютерев, який є кадровим співробітником головного управління генштабу збройних сил рф та має позивний «Морпех». Раніше він брав участь в організації серії терактів в Одеській області.

 За його завданням ворожі агенти під виглядом волонтерів намагалися встановлювати зв’язки з представниками ЗСУ. Для формування «довірчих» відносин вони передали українським військовим достовірну інформацію щодо позицій і переміщення окупаційних підрозділів так званих «кадирівців». 

У подальшому російська агентура планувала використати напрацьовані контакти для незаконного отримання іноземного ПЗРК та його передачі до країни-агресора.

Під час спецоперації співробітники СБУ затримали всіх учасників диверсійно-розвідувальної групи окупантів.

Серед іншого вдалося встановити, що «Морпех» брехав своєму керівництву про успіхи в Україні і давав підконтрольній йому ДРГ завдання щодо фальсифікації  теракту в тилу України. Зокрема, вони готували постановочні фото- та відеоматеріали про нібито «напад на блокпост сил ТРО».

Малайзийский «Боинг»: что известно о крушении МН17

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X