За голову Харківської облради внесли заставу - Накипіло
Події

За голову Харківської облради внесли заставу

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 10 Серпня 2021
  • 1645

До Вищого антикорупційного суду надійшли 2 мільйона 996 тисяч гривень застави, визначених як запобіжний захід Артуру Товмасяну.

Інформацію підтвердила «Накипіло» голова пресслужби ВАКСу Олеся Чемерис. Невідомо, чи вніс кошти сам чиновник або це зробили за нього. Згідно з декларацією Товмасяна, у нього недостатньо коштів для внесення застави.

Також голова облради до 5 жовтня зобов’язаний прибувати до детектива, прокурора чи суду за першою вимогою; не відлучатися з Харківської області без їхнього дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; не спілкування з особам, зазначеними в ухвалі суду; здати на зберігання до відповідних органів державної влади закордонний паспорт та інші документи, що дають право на виїзд та в’їзд до країни.

Артура Товмасяна, заступника голови облради Андрія Малиша та адвоката Руслана Танабаша підозрюють в одержанні понад мільйона гривень хабаря. Кошти вони вимагали та отримали від директора Обласного комунального спеціалізованого підприємства з виконання норм екологічної безпеки Сергія Шпаркого за залишення на посаді.

У Харкові суд виправдав екскерівника університету Повітряних сил Андрія Алімпієва

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X