З України тимчасово не курсуватимуть поїзди в Словаччину і Польщу - Накипіло
Події

З України тимчасово не курсуватимуть поїзди в Словаччину і Польщу

  • Віталіна Морозова
  • Виктория Пасько
  • 14 Березня 2020
  • 1533

Повернути кошти за скасовані рейси все ще можливо.

«Укрзалізниця» призупинила пасажирське сполучення зі Словаччиною через оголошення надзвичайного стану в цій країні. З 14 на 15 березня з України не курсуватимуть потяги до Польщі.

"Продаж квитків на скасовані рейси призупинено. Повернення коштів за раніше придбані проїзні документи проводиться у всіх квиткових касах Укрзалізниці згідно з чинними нормативно-правовими актами та правилами. Квитки, придбані онлайн, можна повернути в на сайті booking.uz.gov. Ua або в мобільному додатку УЗ ", — повідомляє пресслужба "Укрзалізниці ".

Польща також призупинить міжнародні залізничні та авіаційні рейси. На такі заходи місцева влада пішла через поширення коронавірусу в Європі. Іноземним пасажирам забороняється в'їзд у країну вже у ніч із 14 на 15 березня, передає «Укрінформ». Як заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкій, зараз прикордонні пункти пропуску відкриті для громадян інших країн. Поляки, які подорожують на особистих автомобілях, можуть повернутися додому, але після цього повинні залишитися на двотижневий карантин.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X