Як журналістам уникнути зараження коронавірусом - Накипіло
Події

Як журналістам уникнути зараження коронавірусом

Загальні правила протидії зараженню коронавірусом для всіх однакові, і журналісти не є винятком.

Але медійники змушені працювати навіть в умовах карантину, адже новин ніхто не скасовував, та й органи влади продовжують працювати. Іституть масової інформації наводить матеріал з порадами, як захиститися від COVID-19, які розробили ЮНІСЕФ та МОЗ.

Насамперед не нехтуйте всім відомим правилом – регулярно мийте руки з милом або обробляйте антисептиком.

Обов’язково дезінфікуйте свою та робочу техніку. Для цього використовуйте спиртовмісні дезінфектори, де спирту не менш ніж 70%. Протирайте техніку перед початком роботи та наприкінці. Приділіть особливу увагу місцям, до яких доторкаєтесь обличчям (наприклад, фотографи та оператори). Зверніть увагу, що дезінфектор не використовується для знезараження рук, адже він може завдати опіків.

Прибирати робоче місце потрібно кожні шість годин. Найкраще це робити перед початком роботи. Протріть дезінфектором свій робочий стіл та інші поверхні, з якими контактуєте. Окрім того, потрібно забезпечити частіше вологе прибирання редакції.

Якщо ви користуєтеся особистим чи службовим транспортом, подбайте про чистоту авто. Протирати дезінфікувальним розчином потрібно передню панель приладів, і особливу увагу звертати на ручки. Прибирання потрібно робити що три години, протирати ручки після кожного пасажира.

Завжди користуйтеся масками в публічних місцях та в транспорті. На публічних заходах мінімізуйте контакти. Дотримуйтеся дистанції щонайменше півтора метра, замість тримати мікрофон чи диктофон особисто поставте його на штатив поряд. Про це можна домовитися перед заходом з організаторами та колегами-журналістами.

Не скупчуйтеся перед спікерами. Фотографам та операторам краще скористатися зумом, щоб сфотографувати / зняти ближче.

Обирайте за можливості онлайн-трансляцію, а не відвідування самого заходу. У разі виникнення додаткових питань звертайтеся до пресслужби по роз’яснення.

І пам’ятайте: жоден матеріал не вартий вашого здоров’я – тому бережіть себе та інших!

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X