«Я сказала дітям, що це рубають ліс», — Вероніка Склярова про перший день війни, архіви, театр - Накипіло
Події

«Я сказала дітям, що це рубають ліс», — Вероніка Склярова про перший день війни, архіви, театр

Представляємо новий подкаст Євгена Стрельцова під назвою «Країна поза країною». Це бесіди з українцями та українками, які виїхали за кордон, але продовжують працювати на національний бренд. Героїня першого випуску — Вероніка Склярова, менеджерка культури, продюсерка, директорка Parade-fest. Поговорили про те, як вона зустріла 24 лютого, коли почалося повномасштабне вторгнення рф в Україну, першу реакцію на війну, те, чим зараз займається Вероніка. Серед головних її завдань — допомога в рятуванні колекцій українського мистецтва. Також не забули й про харківські театри — Вероніка розповіла, хто та де зараз і чим займається. 


Головні цитати

— Ми почули сирени і почули вибухи. Оскільки в місці, де ми знаходилися, навколо ліс, я сказала дітям, які питали «Що це?» (бо вони ніколи не чули сирен), що це рубають ліс. 

— Це — колоніальна війна. путін не просто хоче нашу територію. Він хоче знищити згадку про культурну інакшість і культурну ідентичність українців

— Я була дуже низької думки про наше Міністерство культури, а після того, що відбулось, взагалі, мені здається, це — саботаж і воєнний злочин — те, як вони себе поводять в цій ситуації (не дають згоду на евакуацію волонтерами архівів державних культурних установ, щоб врятувати їх від війни.Ред.)

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X