Виступ Стаса Корольова та warнякання у Харкові: фоторепортаж - Накипіло
Фото

Виступ Стаса Корольова та warнякання у Харкові: фоторепортаж

Стас Корольов та warнякання спільно з Vidlik Projects проводять тур містами, що розташовані по контуру лінії фронту.

Проєкт «КОНТУР» — це документально-музична вистава, що складається із концертів, промов культурних та громадських діячів та зйомок документальних фільмів про життя локальних спільнот під час війни.

У грудні артисти завітали та ще відвідають українські міста, які зазнали масивних обстрілів або пережили активні бойові дії.

Проєкт ініціювала громадська організація Vidlik Projects, яка залучила до створення активістські осередки на місцях.

Вхід на події безкоштовний за попередньою реєстрацією. Відвідувачі можуть зробити благодійний внесок на підтримку своїх місцевих громад. Всі концерти проходять в укриттях з автономним енергозабезпеченням, не залежним від ресурсів міст. 

Залишилися ще такі міста:

  • 19.12 Суми  
  • 20.12 Чернігів 

Реєстрація на події тут

«Цим КОНТУРом ми хочемо показати людям у зазначених містах, що ми з ними. Хочемо підтримати. Вислухати. Обійнятись. Прожити війну разом. Створити простір, у якому можна безпечно проявити емоції. Це проєкт для широкого кола людей, спраглих до культурних подій. Для всіх, хто потребує стимулу, натхнення, рекреації, ескапізму», — зазначив Стас Корольов.

«КОНТУР — великий виклик для нас, адже ніхто не знає напевно, чи потрібно це людям у даних місцях. Але ми хочемо побудувати діалог. Відчуваємо потребу в ньому, потребу бути в цих містах у цей час. Якщо людина дасть вихід будь-яким емоціям, подумає, порефлексує, можливо, поплаче, згадає когось, хто загинув чи загубився, і в цю ніч зможе поспати спокійніше — значить, ми свою роботу зробили. Цей проєкт — певний синхрон. Переживання різних людей і міст десь унікальні, а десь насправді схожі. Коли ми проживаємо все це разом — це потужний досвід. Це про єднання», — додав Антон Слєпаков.


Музична підтримка: канадський піаніст Даріус Мажинтас вихонав в Ізюмі твори українського композитора. Фоторепортаж з міста

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо