Всеукраїнський радіодиктант: коли відбудеться та де послухати - Накипіло
Події

Всеукраїнський радіодиктант: коли відбудеться та де послухати

  • Анна М`ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 8 Листопада 2020

9 листопада в Україні відбудеться ХХ Ювілейний радіодиктант національної єдності. Він проходить традиційно в День української писемності та мови.

Радіодиктант почнеться о 9:15. Цього року його підготовку доручили трьом фахівцям. Текст написав письменник та видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала професорка Лариса Масенко. А читати диктант буде актриса Римма Зюбіна.

Долучитися до диктанту та перевірити свої знання української мови зможуть усі охочі. Надіслати текст на перевірку можна протягом доби після проведення диктанту. Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперовий варіант потрібно відправити за адресою: Київ, вулиця Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати відправлення був не пізніше 10 листопада.

Надіслати текст онлайн необхідно на e-mail: [email protected] Організатори також підготували електронну форму для отримання робіт з будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті «UA: Українське радіо» 9 листопада.

Текст диктанту опублікують на цьому ж сайті 11 листопада об 11:00. Після цього електронні листи з написаним диктантом не прийматимуться.

Отримані роботи перевірить спеціальна професійна комісія. Автори тексту, написаного без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять протягом 1-2 місяців залежно від кількості отриманих листів.

Де послухати диктант?

  • Радіо: «UA: Українське радіо», «UA: Радіо Культура».
  • Телебачення: «UA: Перший», «UA: Культура» і регіональні філії мовника.;
  • Інтернет: YouTube-канал і Facebook-сторінка «UA: Українське радіо».

У Харкові мітингували на захист української мови

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо