«Волязловский и уся его творча жізнь»: фоторепортаж із виставки - Накипіло
Події

«Волязловский и уся его творча жізнь»: фоторепортаж із виставки

3 вересня в «ЄрміловЦентрі» відкрилася велика виставка херсонського художника Стаса Волязловського (1971–2018).

Виставка проводить глядача різними етапами творчості Стаса Волязловського: від його керамічних робіт, у яких тільки закладався авторський стиль, через експерименти з фотографією та графікою, що втілились у дружній співпраці з дніпровським журналом «НАШ», крізь написання побутових та еротичних казок та есеїв, через роботу з текстильним матеріалом (який сам Волязловський називав «ганчірками») — до експериментів із відео.

«Його роботи буквальні, прямолінійні, трикстерські та водночас дуже близькі, ба навіть народні: доступні художні матеріали, повсюдне використання побутових речей, зрозумілі теми без подекуди характерних для сучасного мистецтва надмірної концептуалізації та інтелектуального пафосу», — зазначають куратори виставки.

Стас Волязловський — учасник об’єднання «Тотем» та гоп-глем гурту «Рапани». Народився він у 1971 році в Херсоні, де працював протягом усього життя, свідомо не змінюючи місця проживання.

У різні періоди Стас Волязловський називав своє мистецтво пеніс-артом, хер-артом, але найчастіше — шансон-артом.

«Шансон-арт — це моя рефлексія на світ, у якому я існую, з його інтересами, проблемами, страхами, релігією, новими культурними викликами, з його телебаченням та програмами, наповненими дебільною рекламою, розчленухою, криміналом, порнографією, серіалами та політикою, з його жовтою пресою та його інтернетом», — коментував власні роботи Волязловський.

Виставка триватиме до 26 вересня.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X