Відомі імена зрадників: у Куп’янську правоохоронці знайшли списки місцевих колаборантів (фото, відео) - Накипіло
Події

Відомі імена зрадників: у Куп’янську правоохоронці знайшли списки місцевих колаборантів (фото, відео)

Державне бюро розслідувань проводить на звільнених територіях Харківщини стабілізаційні заходи. У Куп’янську знайшли документи з іменами зрадників та колаборантів. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Правоохоронці знайшли у Куп’янському районі схованку з важливими документами, які росіяни не встигли знищити під час відступу.

«Серед знайденого — особові справи співробітників так званого окупаційного відділу поліції, письмові згоди на співпрацю зрадників-правоохоронців, розпорядження окупаційного керівництва, табелі робочого часу, накази про призначення на посади, анкети, фотографії та багато іншого. Крім того, виявлено доноси місцевих колаборантів, які здавали окупантам патріотів та учасників АТО», — зазначили у пресслужбі.

У ДБР наголосили, що короткострокова вигода від співпраці з ворогом обов’язково перетвориться для всіх зрадників на тривале ув’язнення.

«До суду направлено шість обвинувальних актів за ч. 2 ст. 111 КК України. Зрадникам та колаборантам вже не втекти від відповідальності та правосуддя. Позиція прокуратури та ДБР єдина: робимо все можливе задля покарання за Законом та Справедливістю!», — додали у Харківській обласній прокуратурі.


Вивіз 10 тисяч тонн соняшника до рф: у Харкові затримали підприємця, який працював на окупантів

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо