Вибори у мери Харкова: усього зареєстровані 13 кандидатів - Накипіло
Події

Вибори у мери Харкова: усього зареєстровані 13 кандидатів

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 2 Жовтня 2021

30 вересня Харківська міська територіальна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів на пост міського голови.

На засіданні 2 жовтня комісія зареєструвала ще п’ять людей кандидатами в мери. Усі подали документи як самовисуванці, повідомила голова виборчкому Олена Матвієнко.

Аліна Мустафаєва працювала лікарем в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. У 2015-му також керувала компанією «ЕКОКАР», а у 2017-му була заступницею директора компанії AutoEnterprise. З 2020-го стала депутаткою міської ради від партії «Слуга Народу».

Сергій Ряполов — потерпілий у справі проти Кернеса та його охоронців, обвинувачених у викраденні та побитті двох учасників харківського Майдану в 2014 році. У 2020 році він висувався до Харківської обласної ради від «Блоку Світличної “Разом!”», але не пройшов.

Віктор Величков був директором Територіального центру соціального обслуговування Львівської міськради. У 2010 році став депутатом Лозівської міськради від «Партії регіонів», пізніше вийшов з партії.

Микола Кукуріка, голова «Партії пенсіонерів України». У 2006, 2015 та 2019 роках балотувався від цієї партії до Веховної Ради, але не пройшов. У 2015 та 2020 роках боровся на виборах за місце в Харківській міськраді, але неуспішно.

Денис Ярославський раніше працював у правоохоронних органах. У 2019 році він балотувався як безпартійний до Верховної Ради, але не пройшов. У 2020 році брав участь у виборчих перегонах у мери Харкова.

Також комісія відмовила у реєстрації Іджрану Ягуб огли Абдуллаєву через те, що він подав не повний пакет документів та не вніс заставу за участь у виборах.

Вибори мера Харкова: комісія зареєструвала сьомого кандидата

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо