Вибори мера Харкова: документи на реєстрацію кандидатом подав потерпілий у справі проти Кернеса та його охоронців - Накипіло
Події

Вибори мера Харкова: документи на реєстрацію кандидатом подав потерпілий у справі проти Кернеса та його охоронців

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Чекачков
  • 29 Вересня 2021

29 вересня на розгляд міської виборчої комісії приніс документи Сергій Ряполов.

На вибори він іде як самовисуванець: планував висуватися від «Блоку Світличної “Разом!”», проте не домовився з партією. Про це Рябополов розповів «Суспільному». Претендент на посаду мера каже, що вирішив балотуватися, аби закликати кандидатів від проукраїнських сил сісти за стіл переговорів та знятися на користь одного, аби мати шанс на перемогу. Він вніс власні гроші для застави, виборчий фонд планує наповнювати самостійно.

«Тільки один кандидат зможе вийти у другий тур. І коли закінчиться реєстрація, я буду підіймати питання, щоб знову сісти всім за стіл переговорів. До 13 жовтня є можливість вийти одному кандидату: чи то Скорик буде, чи то Немічев, чи я, чи ще може інший кандидат зареєструється — є реальний шанс уперше в Харкові перемогти демократичним силам. Це мета моєї реєстрації на сьогодні», — каже Ряполов.

Сергій Ряполов — потерпілий у справі проти Кернеса та його охоронців, обвинувачених у викраденні та побитті двох учасників харківського Майдану в 2014 році. У 2020 році він висувався до Харківської обласної ради від «Блоку Світличної “Разом!”», але не пройшов.

Виборча комісія приймає документи до 30 вересня. Наразі зареєстровані сім кандидатів.

Вибори мера Харкова: 23 вересня подали документи три нових кандидата

Вибори мера Харкова: двоє осіб подали документи на реєстрацію кандидатів

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо