Вагони для харківської підземки поставить китайська фірма: Європейський банк схвалив результати тендеру - Накипіло
Події

Вагони для харківської підземки поставить китайська фірма: Європейський банк схвалив результати тендеру

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 30 Липня 2020

Європейський інвестиційний банк визнав необґрунтованою скаргу Крюківського вагонобудівного заводу на результати тендеру щодо постачання 40-ка вагонів для харківського метро. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Тендер на постачання восьми поїздів (в кожному — по п'ять вагонів) та комплектуючих на суму 45 мільйонів євро метрополітен оголосив в червні минулого року. Гроші на оновлення складу виділені Європейським інвестиційним банком. У конкурсі брали участь дві компанії — ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (Україна) та CRRC TANGSHAN CO., LTD (Китай).

На початку червня 2020 року стало відомо, що перемогла китайська компанія. Пізніше представники Крюківського заводу заявили, що направили звернення до Європейського інвестиційного банку. На підприємстві заявили, що метрополітен переплатить на покупці імпортних вагонів через податки та збори за розмитнення.

«Пропозиції обох учасників відповідали технічним характеристикам, які були визначені тендерною документацією, і мали прийнятні гарантійні зобов'язання. Але за критеріями ціни різниця між цими пропозиціями становила понад один мільйон євро, а вартість запасних частин та устаткування для технічного обслуговування та ремонту у китайської компанії була у два рази нижчою, ніж в іншого учасника торгів. У результаті було визначено переможця, узгодженого пізніше з банком, — CRRC», — йдеться в повідомленні пресслужби.

Місто заплатить понад 13 мільйонів фірмі-новачку за обслуговування турнікетів в метро

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо