В Японії ізольований круїзний лайнер: у десятьох пасажирів — коронавірус - Накипело
Події

В Японії ізольований круїзний лайнер: у десятьох пасажирів — коронавірус

  • София Рогожина
  • Philip Fong/AFP
  • 5 Лютого 2020
  • 1423

Медики продовжують обстежувати людей.

Щонайменше десятеро пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess, який поміщений на карантин в японському порту Йокогама, інфіковані коронавірусом 2019 nCoV. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Японії Кацунобу Като, пише The Japan Times.

Наразі тести пройшли лише 300 із 3 700 пасажирів. Тому чиновники припускають, що кількість хворих може збільшитися.

Усім інфікованим туристам від 50 до 80 років. У вівторок, 4 лютого, їх доставили з борта корабля до лікарень у префектурі Канаґава. Решта пасажирів та члени екіпажу не зможуть залишити судно ще два тижні.

Лайнер був поміщений в карантин 4 лютого після того, як у чоловіка, що зійшов з корабля в Гонконзі, виявили симптоми нового коронавирусу.

Ще один круїзний корабель Dream World заблокований у порту Гонконга. Там медики підтвердили зараження коронавірусом трьох туристів, уточнює Reuters. Усього на борту корабля знаходиться 1 800 пасажирів. До Гонконгу судно прибуло після того, як йому заборонили причалювати в Тайвані.

Станом на 5 лютого від пневмонії, яку викликає коронавірус, у Китаї померли 490 осіб. По одному смертельному випадку зафіксовано в Гонконзі та на Філіппінах. Кількість інфікованих збільшилася до 24 560 людей. В Україні поки немає зареєстрованих випадків зараження китайським коронавірусом.

4 лютого у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що про пандемію (глобальну епідемію) говорити ще зарано.

Спалах пневмонії, викликаної новим коронавірусом, почався в грудні 2019 року в місті Ухань — столиці китайської провінції Хубей.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X