В окупованому Ізюмі загарбники планують відкривати школи, паралельно вантажівками вивозять награбоване в українців майно - Накипіло
Події

В окупованому Ізюмі загарбники планують відкривати школи, паралельно вантажівками вивозять награбоване в українців майно

Видання «Обрії Ізюмщини» регулярно повідомляє про стан справ в окупованій громаді. Перевірити достовірність інформації, зі зрозумілих причин, наразі ми не можемо. Закликаємо ставитися до прочитаного з обережністю. 


Так, видання повідомляє, що в планах окупантів — відкрити ліцей №3, медичний коледж, професійний ліцей, музичну школу та два дитячих садочка до 1 вересня. Оголошено, що навчання буде проходити за російською програмою. Деякі педагоги відмовляються, інші — погоджуються через відсутність заробітку. Водночас загарбники не пояснюють, як планують опалювати приміщення, адже зруйновано магістральну газову мережу. 

У районному центрі вже не вперше спостерігається інтенсивний рух російських військових і ворожої техніки. Мешканці села Студенок, в якому залишилось 14 осіб, повідомляють, що «військові» «л/днр» вивозять «КАМАЗами» меблі, побутову техніку, килими, посуд із полишених та зруйнованих будинків селян.

На залізничному ринку підприємці говорять, що військові рф мають велику кількість викрадених українських грошей, розраховуються гривнями. Їх цікавлять харчі та спиртне. Місцеві колаборанти розповідають, що в Ізюмі на проспекті Незалежності планується відкриття відділення російського банку.

«ОПЗЖ» поповнила список заборонених в Україні політсил

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо