У Китаї від коронавирусу померли понад 100 людей, інфіковані 4,5 тисячі - Накипело
Події

У Китаї від коронавирусу померли понад 100 людей, інфіковані 4,5 тисячі

  • Анна Мясникова
  • Internewscast
  • 28 Січня 2020
  • 1501

Станом на ранок 28 січня в Китаї від зараження коронавірусом 2019-nCoV померли 106 осіб.

Збудник виявили у 4 515 осіб, із них 976 пацієнтів — у важкому стані. Про це повідомляє Національна комісія з питань охорони здоров'я КНР.

100 людей стали жертвами інфекції в провінції Хубей. Переважно це люди похилого віку або ті, у кого були раніше проблеми зі здоров'ям, передає ВВС Україна з посиланням на китайські джерела.

Поки що одужали після інфікування 60 осіб.

У грудні 2019 року в місті Ухань, де живуть 11 мільйонів людей, спалахнула вірусна пневмонія. У січні 2020-го китайська влада офіційно визнала, що це невідомий коронавірус, який може передаватися від людини до людини. Для обмеження поширення збудника в Китаї повністю або частково скасували пересування в 15-х містах. В Ухані обмежено рух транспорту.

Випадки зараження зафіксовані також в інших країнах, зокрема, в Таїланді, Японії, США, Південній Кореї, Тайвані, Непалі, Австралії, Канаді, Малайзії, Німеччині та Франції. В Україні наразі підтверджених діагнозів немає.

На сьогодні не існує вакцини або препаратів проти 2019-nCoV, застосовується симптоматичне лікування. Окремо медики нагадують, що з інфекцією не варто боротися антибіотиками, оскільки вони не працюють проти вірусів.

За даними ВООЗ, 2019-nCoV викликає підвищену температуру, кашель та ускладнене дихання. Вчені відзначають його схожість з іншим вірусом — збудником важкого гострого респіраторного синдрому (ВГРС). У результаті спалаху цього захворювання у 2002-03 роках загинули близько 700 осіб, заразилися понад 8 000 людей у 26-х країнах.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X