У Києві виявили коронавирус. Він не з Китаю - Накипело
Події

У Києві виявили коронавирус. Він не з Китаю

Всього в Україні було три підозри на вірус з Уханю.

Київський міський лабораторний центр МОЗ України опублікував статистику захворюваності на грип та респіраторні захворювання, вказавши в тому числі і один підтверджений випадок коронавируса. Пізніше підприємство уточнило, що випадок захворювання не відноситься до коронавірус з китайського міста Ухань.

В Україні зареєстровано три підозри на коронавірусну інфекцією 2019-nCoV, два з яких виявилися звичайним грипом, а третій досі діагностують.

За останніми даними, кількість інфікованих новим збудником в Китаї збільшилася до 1975 осіб, з них 56 пацієнтів померли. Імовірно, коронавирус міг передатися людям від тварин. Більшість інфікованих зафіксовано в китайській провінції Хубей і її адмінцентрі Ухані. При цьому перші випадки зараження виявлені в інших країнах, зокрема в Таїланді, США, Південній Кореї, Тайвані, Сінгапурі, Непалу, Австралії, Канаді та Франції.

На даний момент у лікарів немає вакцини або противірусних препаратів проти коронавируса 2019-nCoV, застосовується симптоматичне лікування.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X