У ХОДА пояснили розміри доплат лікарям за березень - Накипіло
Події

У ХОДА пояснили розміри доплат лікарям за березень

Чиновники пояснили це тим, що постанова про підвищену оплату вступила в силу в квітні.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 9 травня повідомив, що 17 лікарів в Харківській області, які лікували хворих з підтвердженим коронавірусів, отримали по 870 гривень доплат за березень 2020 року, заявивши, що ця сума не схожа на три оклада.

Директор Департаменту охорони здоров'я Харківської обладміністрації Вадим Іванніков пояснив, що постанову про нарахування 300-відсоткової надбавки лікарям, які контактують з хворими COVID-19, Кабмін прийняв тільки в квітні 2020 го року. Тому за березень лікарі отримали тільки погодинну оплату за час контакту з хворим.

Також Степанов додав, що розрахунок надбавок 17 медикам проводив Департамент охорони здоров'я Харківської міськради, так як мова йде про співробітників міської лікарні.

Харківська область стала одним з лідерів по зростанню числа хворих. З початку пандемії в регіоні — 528 хворих на коронавірус, 14 пацієнтів померли, 61 видужав. Серед захворілих — 134 медика.

З 11 травня Кабмін планує пом'якшити карантин в Україні, дозволивши відвідувати парки і сквери і працювати кафе, салонам краси та хімчисткам. Ми детально розписали в цій статті, за яких умов зможуть відкритися всі ці заклади.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X