«У Харківській обласній інфекційній лікарні достатньо місць», — директор закладу - Накипіло
Події

«У Харківській обласній інфекційній лікарні достатньо місць», — директор закладу

Павло Нартов повідомив, що Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня повністю готова до прийому пацієнтів з COVID-19, — у тому числі тих, хто потребує штучної вентиляції легенів і потокового кисню.

За інформацією директора, станом на 9 вересня в лікарні для хворих на коронавірусну хворобу передбачено 330 ліжок. Зараз у «інфекційці» перебуває 220 пацієнтів із COVID-19. У закладі є 36 апаратів ШВЛ, до них наразі підключені 16 хворих.

8 вересня в ефірі «Українського радіо. Харків» Павло Нартов заявив про 100-відсоткову завантаженість реанімаційного відділення.

«Є хворі з тяжким перебігом хвороби. Реанімація розрахована на 12 ліжок, вона заповнена на 100%. Люди перебувають на апаратах штучного дихання», — говорив Нартов.

9 вересня керівник лікарні уточнив: крім реанімації, є ще палати інтенсивної терапії, де встановлені апарати штучної вентиляції легенів.

«У реанімаційному відділенні станом на ранок у нас було зайнято 11 ліжок, учора — 12. Крім реанімації, є палати інтенсивної терапії, і таких палат у нас декілька: вони дають додатково ще 12 ліжок», — сказав Павло Нартов.

За словами керівника медзакладу, наразі в лікарні 233 точки з потоковим киснем. Найближчим часом буде відкрито нове відділення реанімації, де додатково введуть до експлуатації 25 точок кисню.

У Харкові підробляли результати ПЛР-тестів

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X