У Харківській області введений режим надзвичайної ситуації | Накипело
Події

У Харківській області введений режим надзвичайної ситуації

  • Анна М'ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 21 Березня
  • 3107

Рух громадського транспорту поки не зупиняється.

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ХОДА ввела режим надзвичайної ситуації регіонального рівня в області.Про це після засідання комісії сказав голова облдержадміністрації Алексій Кучер, передає «Суспільне»

«Що це значить? Створено штаб. Я керівник штабу. І ми будемо в оперативному порядку координувати всі дії. Як ви, мабуть, чули, розглядається питання, дане відповідне завдання структурним підрозділам для того, щоб вивчили питання повного зупинення громадського транспорту», — сказав Кучер.

За його словами, поки в роботі громадського транспортує немає змін.

«На сьогодні нічого не змінюється. Разом з цим, якщо коронавірус далі буде ширитися, ми маємо можливість оперативно приймати управлінські рішення. Надзвичайна ситуація регіональна надає можливість, наприклад, не порушуючи констититуційних прав, свобод людей, прийняти управлінські рішення фактично в ручному режимі досить швидко. Наприклад, ми можемо перекрити кордони для того, щоб з інших областей, в яких зафіксовано більше уражень коронавірусом, ми можемо просто не допускати. Якщо буде поширюватися коронавірус, ми можемо зупинити швидко транспорт. Тому що ми знаємо, і це необхідно підтвердити та констатувати, що не витримуються ті заходи, які були зафіксовані. По 10 людей перевізники не перевозять в одній автівці, тому є суттєва і серйозна загроза поширення коронавірусу», — додав голова ХОДА.

UPD. З'явився текст розпорядження Олексія Кучера щодо введення надзвичайної ситуації

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо