У Харкові викрили злочинну групу на чолі з депутатом міськради - Накипіло
Події

У Харкові викрили злочинну групу на чолі з депутатом міськради

Слідство встановило, що депутат Харківської міської ради разом із двома знайомими вирішив заволодіти бюджетними грошима, які були виділені на будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу.

«У підприємства відсутні відповідні дозволи на проведення робіт із будівництва, тож директор фірми надав селищній раді договір підряду, укладений між його фірмою та підприємством його знайомих», — повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Після цього зловмисники склали документи з неправдивими відомостями про виконані роботи та надали їх голові селищної ради. Вони запевнили його, що обсяги виконаних робіт, зазначені в документах, відповідають обсягам і вартості робіт на об'єкті та нібито перевірені інженером з технічного нагляду.

Своїми діями організована злочинна група завдала селищній раді матеріальну шкоду на суму понад дев'ять мільйонів гривень.

Зараз вирішується питання про повідомлення про підозру членам групи.

Про якого депутата міськради йдеться?

28 травня 2020 року поліція почала кримінальне провадження за фактом привласнення бюджетних коштів при будівництві фізкультурно-оздоровчого комплексу в селищі Новопокровка Чугуївського району. Прессекретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко підтвердив «Накипіло», що мова йде про будівельні роботи в цьому комплексі.

Підряд на будівництво комплексу виграла фірма «Горпром». Її директором є депутат міської ради від фракції «Опозиційна платформа — За життя» Ігор Шрам.

17 квітня 2019 року Ігор Шрам підписав договір із Новопокровською селищною радою про будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Вішталя, 9а.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо