У Харкові Альона Воробйова вперше презентує артбук «Мистецтво жити під час хіміотерапії» - Накипіло
Події

У Харкові Альона Воробйова вперше презентує артбук «Мистецтво жити під час хіміотерапії»

  • Vivat та Мистецтво жити
  • 3 Лютого 2021

4 лютого, у Всесвітній день боротьби з раком, ву Харкові відбудеться перша оффлайн-презентація артбуку Альони Воробйової «Мистецтво жити во время хіміотерапії». У книзі — думки людини, яка втратила звичний ґрунт і наново побудувала сенси існування.

На презентації авторка книги Альона Воробйова та генеральна директорка видавництва Vivat Юлія Орлова, поговорять про те, як не злякатися, знайти підтримку і переналаштувати свою психологічну реакцію на важкі випробування долі.

У 38 років організаторка культурних подій Альона Воробйова дізналася, що хвора на рак. Наступні вісім місяців вона проходила шлях від відчаю до знаходження нових сенсів та  відчуття любові до життя незважаючи на критично важкий стан. Під час лікування Олена документувала свій фізичний та психологічний стан, стаючи артоб'єктом для своїх друзів-художників. Із щоденників, написаних протягом року, особистих листувань з друзями та коментарів психотерапевта була зібрана інтимна історія про жінку, її внутрішній біль та страх смерті, одночасно з відчуттям балансу й краси крихкого стану.

«Мій артбук насамперед для того, щоб ще одна жінка пройшла лікування й не злякалася, відчувши підтримку. Адже я з нею, там, всередині. У той самий час, книга не тільки про хіміотерапію. Вона — та ниточка, яка зв'яже нас, коли ми йдемо крізь темряву, в якій періодично всі опиняємося в житті», — коментує Альона Воробйова.

У створенні візуальної частини книги взяли участь десять відомих фотографів, серед яких Валентин Кузан, Катерина Переверзєва, Ігор Чекачков, Вікторія Агурєєва, Тетяна Булгакова, Марго Колобова, Камілла Давлятшина, Владислав Краснощок. Перші 500 примірників артбуку були створені за підтримки Українського Культурного Фонду та передані в бібліотеки й онкоцентри по всій Україні. За свій візуальний стиль артбук вже отримала перше місце на конкурсі «Книга майбутнього» фестивалю Book Space.

Презентація книги розпочнеться о 19:00 в книжковому магазині Vivat (вулиця Квітки-Основ'яненка, 2). Вхід на захід вільний, за реєстрацією. У зв'язку з карантином кількість місць обмежена. Також презентацію можна буде подивитися онлайн на Facebook-сторінці Vivat, а пізніше  змонтований запис презентації з'явиться на сторінці Накипіло. 

Facebook

Instagram  

YouTube

Facebook-страница Алены Воробьевой

Мапа та список бібліотек, де є екземпляр артбуку

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо