У міськраді розповіли про стан Кернеса (оновлюється) - Накипіло
Події

У міськраді розповіли про стан Кернеса (оновлюється)

  • Анна М'ясникова, Віктор Пічугін
  • Ігор Лептуга
  • 17 Вересня 2020

Мер Харкова Геннадій Кернес госпіталізований до Німеччини, зараз його життю нічого не загрожує. Інформацію підтвердив директор департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко.

«Геннадій Кернес вночі був доставлений спеціалізованим літаком в противоковідній капсулі в Німеччину. Він був у свідомості, і зараз у свідомості. Кернес не хотів виїжджати з України та їхати на лікування до Німеччини, але під тиском рідних і близьких погодився. Політ він переніс нормально. Зараз він проходить обстеження в лікарні, тільки після цього лікарі визначаться, яким чином будуть лікувати його далі і чи потрібна йому операція», — заявив глава департаменту.

Харківському голові стало гірше у вівторок. Його стан стабільно важкий. Всі розмови про кому, інсульт Сидоренко назвав фейками, які викликані політичною гонкою перед місцевими виборами.

«Питання не в COVID, а в тому, що на його тлі та запалення легенів пішло загострення наслідків поранення (у результаті замаху в 2014 році у Кернеса були пошкоджені хребет, легегеня та печінка — ред.)», — додав спікер міськради.

З мером полетіли родичі. Хто саме — Сидоренко не сказав. Він також додав, що іншого кандидата на вибори «Блок Кернеса — Успішний Харків» висувати не планує.

«Кернес не зобов'язаний на реєстрації бути присутнім особисто. Оскільки він йде від партії, то і документи може подавати партія», — заявив Сидоренко.

У зв'язку з підтвердженням у харківського голови коронавірусу в міськраді особливі протиепідемічні заходи не вводилися, усі департаменти працюють в нормальному режимі.

Официально: мэр Харькова заболел COVID-19

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо