У 13 областях може посилитися карантин, — міністр охорони здоров'я - Накипіло
Події

У 13 областях може посилитися карантин, — міністр охорони здоров'я

  • Анна М`ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 27 Червня 2020
  • 1917

13 регіонів України не відповідають критеріям контролю поширення COVID-19.


Головні санітарні лікарі 13 областей звернуться до регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для посилення карантину на територіях. Про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«В умовах адаптивного карантину ми побачили різке зростання в деяких областях кількості нових випадків, погіршення динаміки, різке заповнення ліжок в лікарнях, виділених під COVID-19. Тобто ті критерії, які визначені в постанові уряду, перевищені в 13-х областях. Це і західні регіони, і місто Київ», — розповів Степанов.

Обмеження можуть стосуватися громадського транспорту, спортклубів та фітнес-центрів, садків та інших громадських закладів.

За даними МОЗ на 26 червня показники були перевищені в Києві, Волинській, Закарпатській, Київській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

В Україні 42 065 людей заразилися COVID-19. За добу зареєстровано 948 нових хворих. Від коронавірусної інфекції одужали 18 701 пацієнт. 1 110 інфікованих померли.

У Харківській області —2 047 хворих на коронавірус.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X