Український фільм «Атлантида» переміг на кінофестивалі в Норвегії - Накипело
Події

Український фільм «Атлантида» переміг на кінофестивалі в Норвегії

  • Анна Мясникова
  • theБабель
  • 22 Січня 2020
  • 1483

 За перемогу на міжнародному фестивалі змагалися 12 робіт.

З 13 по 19 лютого в норвезькому Тромсе пройшов міжнародний фестиваль Tromsø International Film Festival, на якому фільм режисера Валентина Васяновича отримав головний приз — премію Aurora. Про це повідомляє Держкіно.

Драма «Атлантида» — це історія про майбутню перемогу у війні з Росією. Події розвиваються у 2025 році на Донбасі, територія якого стала непридатною для проживання. Валентин Васянович працював над фільмом як автор сценарію, режисер, оператор і продюсер. Замість професійних акторів у фільмі задіяні волонтери та військові, які беруть участь в бойових діях на Донбасі.

Світова прем'єра картини відбулася 4 вересня 2019 року на Венеціанському міжнародному кінофестивалі. Там стрічка стала кращою в програмі «Горизонти». Крім того, «Атлантида» отримала спеціальний приз журі Міжнародного кінофестивалю в Токіо, Гран-прі Мінського міжнародного кінофестивалю «Лістапад», приз за операторську роботу Міжнародного кінофестивалю в Севільї (Іспанія) та Гран-прі фестивалю європейського кіно Les Arcs Film Festival (Франція).

В українському прокаті драма з'явиться наступного року.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X