Українці знову можуть літати за кордон - Накипіло
Події

Українці знову можуть літати за кордон

Кабмін в рамках послаблення карантину дозволив міжнародні авіаперельоти. Українці зможуть літати до країн, які відновили регулярне авіасполучення.

Перший рейс з Мінська до Києва прийняв сьогодні аеропорт «Бориспіль». Також на цьому тижні плануються рейси в Німеччину, Нідерланди та Швейцарію.

«Авіакомпаніям потрібен час, щоб забезпечити продажі. Всі пункти пропуску в аеропортах відкрито. Наразі аеропорти проводять роботу з авіакомпаніями щодо відновлення рейсів», ― заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Українці зможуть безперешкодно в'їжджати в США, Туреччину і Албанію, по прибуттю їм потрібно буде пройти тест на коронавірус. При в'їзді до Великобританії доведеться два тижні провести в карантині.

В Харьковской области по состоянию на 15 июня у 1 542 человек подтвердили коронавирус. За сутки в регионе обнаружили 21 случай инфицирования, один человек умер. У Харківській області станом на 15 червня у 1 542 осіб підтвердили коронавірус. За добу в регіоні виявили 21 випадок інфікування, одна людина померла.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X