Українців евакуюють з китайської провінції Хубей - Накипело
Події

Українців евакуюють з китайської провінції Хубей

По поверненню в Україну їх чекає 14-денний карантин.

11 лютого на всіх бажаючих українців евакуюють з китайської провінції Хубей спеціальним рейсом з Ухань в зв'язку зі спалахом коронавируса 2019 nCoV. Про це повідомляє посольство України в Китайській Народній Республіці. Евакуюють тільки тих громадян України, які попросили включити їх до спеціального списку. Всіх евакуйованих після прибуття в Україну чекає 14-денний карантин.

Крім того коронавірус лікарі виявили вже у другого українця на борту круїзного лайнера Diamond Princess, який знаходиться біля берегів Японії. Про це повідомляє Reuters. Перший хворий українець з цього ж судна зараз знаходиться в лікарні в Токіо.

У грудні 2019 року в китайському місті Ухань, де живуть 11 мільйонів людей, спалахнула вірусна пневмонія. У січні 2020-го китайська влада офіційно визнала, що це невідомий коронавірус, який може передаватися від людини до людини. Китайська влада закрила Ухань на карантин — у місті не працюють вокзали, аеропорт і кінотеатри, не ходить громадський транспорт. Від жителів вимагають не виходити на вулицю без марлевих пов'язок.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X