Україна запроваджує візовий режим для росіян - Накипіло
Події

Україна запроваджує візовий режим для росіян

Змінити режим в'їзду громадян рф на територію України запропонував Володимир Зеленський. 17 червня Кабмін має ухвалити це рішення. 


Наприкінці 2021 року на сайті президента України з’явилася петиція, яка пропонувала заборонити чи обмежити російським громадянам в'їзд на територію нашої країни. Трохи більше, ніж за тиждень вона набрала необхідні 25 тисяч голосів. 

Дискусії з цього приводу точилися ще з початку війни на Сході. В уряді вважали, що потреби для такого кроку немає. Напередодні повномасштабного вторгнення журналісти запитали в Зеленського, чи запроваджуватиметься візовий режим. Він відповів, що все залежатиме від поведінки росії. 6 травня президент підтримав петицію та доручив прем'єр-міністрові Денису Шмигалю розглянути її.  

«У межах протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави запропонував Кабінету Міністрів опрацювати питання перегляду режиму в’їзду російських громадян на територію України. Згідно із запланованим рішенням Кабінету Міністрів, з 1 липня 2022 року Україна запровадить візовий режим в’їзду для громадян РФ», — написав Зеленський у Telegram. 

Водночас голова міжнародного комітету держдуми Леонід Слуцький заявив, що росії ні до чого вводити візовий режим з Україною у відповідь на її рішення. Про це пише прокремлівське російське видання «риа новости». 

Нагадаємо, безвізовий режим між Україною та рф діяв із 1997 року. 

Курси української для Невзорова: чи потрібно українцям дружити з міфічними «хорошими росіянами» 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо