Убивство Шеремета: поліція оприлюднила додаткові докази причетності Дугарь  - Накипело
Події

Убивство Шеремета: поліція оприлюднила додаткові докази причетності Дугарь 

  • Анна Мясникова
  • Фото: 24 канал
  • 12 Лютого 2020
  • 1463

Слідство вважає неправдивими свідчення військової медсестри Яни Дугарь про її непричетність до вбивства журналіста. 

Результати комплексної психологічної та портретної експертизи підтверджують, що саме Яна Дугарь фотографувала камери на маршруті руху злочинців, які підклали вибухівку під авто Шеремета. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції України.

«У висновку офіційно проведеного дослідження зазначено: жінка-розвідниця, зображена на відео з камер спостереження, та Яна Дугарь — це та сама особа», — йдеться у заяві.

За інформацією пресслужби, під час експертизи на зображеннях збіглися форма та ступінь нахилу лоба, довжина носа, форма перенісся, верхньої губи та підборіддя.

Поліція також нагадала про 22 самовільних відлучення Яни з місця проходження служби протягом чотирьох місяців 2019 року та аналіз телефонних розмов. Ці дані начебто підтверджують, що медсестра могла вільно покинути військову частину, а отже й здійснювати розвідку в Києві 15 та 18 липня 2016 року. 

Крім того, правоохоронці пояснили непорозуміння з датою на відео з камер спостережень. Під час засідання 13 грудня 2019-го адвокати Дугарь заявили, що відео для експертизи датоване 11.07.2019 року — час, коли підозрювана нібито перебувала за кордоном. Слідчі запевняють, що дата на відео починається з місяця, і запис було зроблено 7.11.2019, коли Яна була у Покровську.

Також поліція нагадала, що підозрювана відмовилася від слідчих дій, натомість погодилася на експертизу, ініційовану адвокатами. Її захисники ж раніше заявляли, що не відмовлялися від слідчого експерименту — їх просто не повідомили.

Представлені адвокатами результати проходження поліграфа не відповіли на питання, які цікавлять слідство, додали в прес-службі.

Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля в центрі Києва.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про затримання підозрюваних у вбивстві журналіста. У злочині підозрюються п'ятеро: музикант Андрій Антоненко, медсестра Яна Дугаров, лікар і волонтерка Юлія Кузьменко, а також подружжя Інна та Владислав Грищенки.

5 лютого суд продовжив Дугарь нічний домашній арешт на 60 діб.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X