У новій грі від Microsoft можна буде відчути себе пілотом українського літака «Мрія» - Накипіло
Події

У новій грі від Microsoft можна буде відчути себе пілотом українського літака «Мрія»

ДП «Антонов» та корпорація Microsoft уклали ліцензійний договір на право використання торговельної марки Ан-225 «Мрія». Легендарний український літак, який був знищений російськими військовими, з'явиться в новій версії Microsoft Flight Simulator.

Про це повідомила пресслужба ДП.

Додати новий літак у гру — ініціатива Microsoft. Розробники відтворили Ан-225 у вигляді, максимально наближеному до оригіналу. У Microsoft Flight Simulator гравці зможуть відчути себе пілотом унікального літака «Антонов».

Голова програми Microsoft Flight Simulator Йорг Ньюман зауважив, що має намір запустити цю версію саме на річницю руйнування літака, до 27 лютого.

«Наше бажання — зробити все можливе для відновлення Ан-225. Ми плануємо перераховувати кошти ДП «Антонов», яке буде відбудовувати цей потужний літак», — наголосив Ньюман.

Командир екіпажу Ан-225 шеф-пілот Дмитро Антонов вже протестував нову гру від Microsoft, сказавши: «Сьогодні я щасливий вітати Вас на борту найбільшого в світі транспортного літака Ан-225 “Мрія” у грі Microsoft Flight Simulator! Ми щиро вдячні всім, хто допомагає нам у відновленні цього славетного велетня».

 


Аеророзвідники. Як працює добровольче формування «Хартія»

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Слухай Радіо Накипіло

про місто про людей про тебе

Логотип «Радіо Накипіло»

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо