У Нових Санжарах — мітинг через прибулих з Уханя українців - Накипело
Події

У Нових Санжарах — мітинг через прибулих з Уханя українців

  • Виталина Морозова
  • ГУНП в Полтавской области
  • 20 Лютого 2020
  • 2237

Місцеві жителі проти приїзду евакуйованих із китайської провінції на карантин у Полтавську область.

За інформацією пресслужби МВС, 45 громадян України і 27 іноземців проведуть два тижні в медичному центрі Національної гвардії України «Нові Санжари» в Полтавській області. На знак протесту кілька десятків людей заблокували дорогу міжрегіонального значення, між ними і поліцією виникла сутичка.

«Для припинення правопорушення працівники поліції встановили більше десяти найбільш агресивно налаштованих людей, роз'яснили їм юридичні наслідки вчинення протиправних дій та провели превентивні бесіди», — зазначили у відомстві.

У санаторії за прибулими спостерігатимуть медики. Раніше лікарі підтвердили, що здоров'ю екіпажу і пасажирів нічого не загрожує. До цього санітарно-епідеміологічні дослідження провела китайська влада перед посадкою на борт у КНР, потім під час проміжної посадки в Алмати в Казахстані. За станом пасажирів також стежили фахівці Міністерства охорони здоров'я України.

Раніше літак близько години кружляв у небі над Харковом. Голова місцевої обладміністрації Олексій Кучер попередив, що Харків — транзитний пункт для приїжджих із Китаю, але місто готувалося прийняти їх ще вчора. Він також підкреслив, що всі вони здорові.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X