У Харкові відбувся перший в Україні МетроПрайд (фото) - Накипіло
Події

У Харкові відбувся перший в Україні МетроПрайд (фото)

25 вересня у Харкові відбувся перший в Україні МетроПрайд.

«Метро для нас є символічним – це серце міста Харкова, що продовжує битися задля перемоги. Саме у метро тисячі людей знайшли прихисток під час найтемніших для міста днів війни. Тут проходили концерти, майстерні, виставки. Тут відбудеться і ХарківПрайд Марш», — зазначали раніше організатори.

В коментарі для нашого журналіста співорганізаторка цьогорічного «Харківпрайду» Анна Шаригіна повідомила, що було дуже складно організувати такий захід, проте минулий досвід, коли в Україні прайди були закриті, допоміг впоратися зі всіма труднощами.

«В цей час дуже багато з нас поступилися правами і ми також не робили відкриту акцію, не закликали людей виходити та приходити на наші заходи, тобто все було закрито й майже секретно. Це була така поступка із нашого боку і також це про те, що ЛГБТ-люди не говорять або говорять дуже мало про свою ідентичність, бо зараз для нас є надважливою наша українська ідентичність», — наголосила Анна Шаригіна.

Цю публікацію було створено за фінансової підтримки Європейського Союзу в партнерстві з DW Akademie. Вміст публікації є одноосібною відповідальністю медіагрупи «Накипіло» та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X