У Харкові пройшов музикально-літературний вечір на допомогу ЗСУ: фоторепортаж - Накипіло
Фото

У Харкові пройшов музикально-літературний вечір на допомогу ЗСУ: фоторепортаж

У Харкові відбувся музикально-літературний вечір від творчого об’єднання «‎Стеля».

Там зібралася крута мистецька компанія харківських поетів та музикантів, які провели для глядачів чудовий захід.

Відомо, що 100% із зароблених коштів підуть на купівлю тепловізорів для бійців з другої стрілецької роти частини А4554.

«Хлопці знаходяться в Донецькій області безпосередньо на лінії зіткнення. Один теплік для них вже придбали. Збираєм на другий. Потрібно чотири. Модель HIKMicro LYNX Pro LH25. Запит надійшов на «волонтерський хаб «Доброчинець». Наші добрі друзі. Скооперувалися. Взяли частину великого запиту, який надійшов від бійців на себе. Доставку і купівлю організовуємо. Гроші збираєм івентами та зборами поміж знайомих. Щойно придбаємо, разом з доброчинцем передамо теплік бійцям на передову. Звіти особисто з мене», — запевнив поет, організатор та волонтер Дмитро Клімов.

«Слемерському руху в Харкові вже більше десяти років, наша генерація Litslamua, це формально вже третя хвиля. «‎Стеля» — мої друзі, ми в одній спільноті. Їхній глядач ходить до нас, наш глядач ходить до них», — зазначив слем-майстер Артем Ельф.

«Харків — це місто яке завжди говорить з тобою наче з давнім знайомим, хитро придивляється до знань, які ти з собою приносиш, чутливо помічає кожне сформоване тобою слово. Провокує. Підтримує. Виводить на різкий та несподіваний діалог. Подивимось чим говоритиме місто напередодні Різдва», — писали раніше у соцмережах організатори вечора.


У Харкові напередодні новорічних свят відбудуться творчі заходи для допомоги ЗСУ: деталі

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо