У Харкові з'явилася коаліція громадських організацій - Накипело
Події

У Харкові з'явилася коаліція громадських організацій

  • Аліна Шульга
  • Роман Даниленков, Ігор Лептуга
  • 22 Січня 2020
  • 1383

Харківські громадські організації об'єдналися задля контролю влади. 

За словами голови ГО «СМАРТ МЕДІА» Олександри Щукіної, коаліція «Смарт реформи» відстежуватиме та аналізуватиме доступність, відповідальність та підзвітність влади. А також — залучатиме громадян до реформування країни. 

«Це велика тема, вона включає і мониторинг влади, і відповідальність депутатів, і взаємодію з владою. До того ж, 2020-й — це рік виборів, і важливо їх моніторити, аби ці вибори пройшли чесно та прозоро», — розповідає Олександра. 

Активісти вже аналізують діяльність обласної та міської рад. Вони планують долучитися до розробки Стратегії розвитку Харківської області й вести перемовини з місцевими органами влади щодо проблем, якими опікуються члени об'єднаних громадських організацій. 

Ще один аспект, навколо якого побудує свою роботу коаліція, — це залучення громадян та посилення їхньої активної ролі в реформуванні країни. 

Коаліція об'єднала організації, серед яких є ті, що займаються захистом прав людей з інвалідністю, прагнуть покращити доступність міста або борються з корупцією. Наразі це 11 об'єднань: ГО «Примусь чиновника працювати», ГО «СМАРТ МЕДІА», ФРІ Харків, представництво руху ЧЕСНО, антикорупційна платформа Wikiinvestigation та інші. За словами представників об'єднаних організацій, вони готові розширити цей перелік та відкриті до співпраці. 

«Ми можемо допомогти один одному в інформаційному просторі, проведенні різних заходів. Також ми об’єднуємо професіоналів із різних сфер. Ми прагнемо бути максимально корисними суспільству», — сказав голова ГО «Примусь чиновника працювати» Даніель Солодчик. 

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X