У Харкові відкриється інклюзивний хаб - Накипело
Події

У Харкові відкриється інклюзивний хаб

На новосілля запрошені всі бажаючі, але у змінному взутті.

30 листопада о 17:00 за адресою провулок Мовчанівський, 31 розпочне роботу у тестовому режимі перший в Харкові інклюзивний хаб ГО «Еммаус».

Інклюзивний хаб — це майданчик можливостей для вразливих людей (з інвалідністю, сиріт, випускників/ць інтернатів тощо) та взаємодії громадських організацій між собою, з соціально відповідальним бізнесом та громадою.

Останні роки наше суспільство переглядає хибні уявлення й практики, через які цілі покоління соціально, економічно та фізично вразливих людей були вимушені існувати в самотності та ізоляції. Долаючи стереотипи та створюючи умови для рівного та комфортного співіснування сьогодні, ми турбуємося не лише про тих, хто потребує допомоги зараз, а й про майбутнє — друзів, близьких та своє власне. Адже кожний та кожна з нас може опинитися в ситуації вразливості.

«Наш інклюзивний хаб безбар’єрний, розташований поруч із центром, незалежний від жодної політичної сили, сфокусований на інклюзії. У хабі буде три зони: кухня, мініофіс та простір для подій. З появою цього хабу ми зможемо запропонувати цілісні унікальні програми для молоді з інвалідністю та випускників/ць інтернатів, адже жодна державна інституція в Харкові їх не проводить», — розказує виконавча директорка ГО «Еммаус» Анастасія Золотова.

Що чекає на гостей новосілля:

  • знайомство з командою ГО «Еммаус» та хлопцями й дівчатами, яких вони підтримують;
  • розповідь про актуальні проекти організації, про те, як можна стати їхньою частиною як учасник/ця, волонтер/ка, партнер/ка;
  • найцікавіше в діяльності організації за останній рік;
  • жива музика;
  • частування від кулінарного проекту «Латук»;
  • створення мапи «Друзі “Еммаус”»;
  • напрями роботи хабу на рік;
  • бліц-екскурсія в адаптаційний центр «Летючий дім» (17:30).

Організатори просять прихопити з собою на новосілля капці.

«У нашій культурі заведено перевзуватися вдома, а ми облаштовуємо хаб наскільки домашнім, настільки це взагалі можливо з публічним простором», — пояснює PR-менеджерка організації Ірина Сальник.

Організатори зазначають, що ГО«Еммаус» поки що не є повноправною власницею приміщення, тому взимку хаб працюватиме в тестовому режимі, а коли вийде зібрати повну його вартість, відбудеться офіційне відкриття. 

Тому 20 листопада організація запустила краудфандінгову кампанію #ЗробиМеніХаб. Наразі «Еммаус» уже зібрав 30% вартості приміщення, до кінця року планують залучити ще 70%. 

У межах кампанії 1 грудня в клубі Misto відбудеться благодійний турнір з боулінгу «Грай за хаб!» за підтримки IT-компанії Infopulse Ukraine. Організатори запрошують зібрати свою команду з чотирьох учасників/ць, зробити благодійний внесок від 5 000 гривень та грати разом із командами Ротарі-клубу «Харків Мрія», Infopulse Kharkiv, UMAX, Fizio.

Контактна особа: Ірина Сальник 0667889452, [email protected]

Дізнатися більше: https://emmaus.com.ua/uk/

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X