У Харкові пройде презентація освітньої ради «Кругозір. Мотивація» - Накипело
Події

У Харкові пройде презентація освітньої ради «Кругозір. Мотивація»

15 жовтня в Українській Академії Лідерства у Харкові пройде презентація освітньої ради «Кругозір. Мотивація». 

«Кругозір. Мотивація» — це проект який об'єднав хіп хоп культуру, молодь, спорт, освіту. Його автори розробили курс занять для молоді та вчителів фізкультури, що включає брейкданс, стрітбол, воркаут, та коучінг, який має залучити молодь до співпраці, виявити і розвити лідерські якості та виховувати людей, здатних робити соціальні зміни в громаді.

Крім спортивного компоненту, розроблено курс для вчителів, батьків та молоді, що містить такі напрямки: SMM, фото і відео – використання технологій у роботі з сучасною молоддю 4G 5G -сучасні можливості.

Задача проекту показати нові можливості і долучити до перетворень і молодь, і батьків, і місцеву громаду, ініціювати появу дитячо-батьківських проектів, що спрямовані на соціальні зміни і довести, що від самих людей багато чого залежить.

Кінцева мета – так залучити громаду, щоб люди самі почали змінювати територію, створювати нові можливості (спочатку для дітей), проявляли громадянську активність і змінювали умови свого життя. Базовою для проекту обрана одна з малокомплектних шкіл міста Вовчанськ Харківської області, але всі заняття доступні для вчителів, молоді та батьків всього району.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо