У Харкові пройде лекція про вуличне мистецтво і створення костюмів - Накипело
Події

У Харкові пройде лекція про вуличне мистецтво і створення костюмів

  • Bagels & Letters
  • DAFI
  • 29 Січня 2020
  • 1431

У межах Всеукраїнського фестивалю вуличного мистецтва 1 лютого завітайте на лекцію-воркшоп. Початок о 17:00.

Лекція — частина освітньої програми фестивалю. Спікер — Дмитро Буйвал із Сум — щорічний учасник Фестивалю вуличного мистецтва. Артист завоював Приз глядацьких симпатій у 2017 році, посів друге місце в 2015-му і переміг змагання серед вуличних акторів у 2018 році.

«Я сам відвідую подібні лекції і воркшопи за кордоном, якщо є можливість. Мені, як і кожному художнику, потрібні знання, я хочу розуміти, як працюють професіонали, — каже Дмитро Буйвал. — Навіть якщо лектор розповідає те, що я знаю, але у нього горять очі, завжди знайдеш щось цікаве, якесь натхнення».

Зараз хлопець керує колективом «Артіль»Міф"" і представляє Україну на міжнародних заходах вуличних артистів.

«Дмитро за ці роки став справжнім майстром — він створив колектив вуличних артистів, який став візитівкою Сум, заснував у рідному місті фестиваль вуличного мистецтва „Харитоненко-фест“, розробив авторські техніки створення костюмів і щороку є фаворитом нашого фестивалю», — розповідає координаторка по роботі з учасниками харківського фестивалю Аліна Ханбабаєва.

На лекції харків'яни дізнаються про популярні техніки створення костюмів для живих скульптур, наприклад, за допомогою акрилових фарб. За словами Дмитра, методика поширена тому, що дозволяє створити ілюзію металу або каменю. У той же час, вона дуже нестабільна — акрилова фарба від вологості розмокає, а при сухому повітрі тріскається. Тому досвідчені артисти і художники вважають за краще використовувати силікон і полімери.

Також у відвідувачів є можливість побачити виступи конкурсантів. Вони відбудуться з 31 січня по 2 лютого на майданчиках ТРЦ «Дафі» з 17:00 до 20:00. У програмі беруть участь 11 артистів і два колективи з Сум, Дніпра, Кривого Рогу, Житомира та Мінська (Білорусь).

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X