У Харкові посилили контроль за носінням масок у транспорті - Накипіло
Події

У Харкові посилили контроль за носінням масок у транспорті

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 28 Липня 2021

З 28 липня в метро, трамваях, тролейбусах та громадських місцях посилили контроль за дотриманням маскового режиму.

Сьогодні рейди проводять на семи станціях метро. Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на заступника міського голови Андрія Руденка.

За його словами, такі перевірки будуть постійними. Поліцейські, представники міськради та облуправління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства працюватимуть не лише у транспорті, але й на зупинках у години пік.

«Зараз групи формують. І на всіх станціях метро, у ​​громадському транспорті групи перевірятимуть наявність масок», — пояснив віцемер.

За останній тиждень представники облуправління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства зафіксували численні порушення маскового режиму, каже начальниця відомства Ірина Зубкова.

«Три тижні тому в нас не було таких масових порушень, тож ці перевірки проводилася раз на два тижні. А коли ми побачили протягом останнього тижня, що це масові випадки, що порушники не відчувають відповідальності, рішенням міськвиконкому відновили роботу цих груп, які проводитимуть перевірки щодня», — розповіла Зубкова.

За порушення санітарних правил загрожує штраф. Із суб'єктів господарювання можуть стягнути суму від 425 гривень, додала чиновниця.

Від 17 червня Харківська область знаходиться в «зеленій» зоні карантину.

У Харкові — ще два центри вакцинації. Будуть колоти вакцину від Moderna

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо