У Харківській області зайняті 39 % ліжок, відведених для хворих на COVID-19 дітей - Накипіло
Події

У Харківській області зайняті 39 % ліжок, відведених для хворих на COVID-19 дітей

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 17 Лютого
  • 1451

Станом на ранок у лікарнях регіону із коронавірусом перебувають 119 дітей. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ХОДА Максим Хаустов.

Хворих дітей госпіталізують у чотири медзаклади. Найбільше місць відведено в Обласній дитячій інфекційній лікарні (290 ліжок). Також місця виділені в лікарнях у Краснограді (20 ліжок), Лозовій (10 ліжок) та Балаклії (5 ліжок). Обласна клінічна дитяча лікарня знаходиться поки в резерві. Її залучать, якщо будуть зайняті понад 80 % місць, відведених для хворих дітей.

На сьогодні в області зареєстрували 1 781  нового хворого з коронавірусом. Із них 1 013 — мешканці Харкова. За добу одужали 1 478 пацієнтів, померли — 15.

У медзакладах лікуються 2 067 людей: у реанімації перебувають 441 людина та 92 — на апаратах ШВЛ.

«Стан захворюваності зараз вийшов на умовне плато. Але хочу запевнити, що це плато можемо контролювати за наявності гарних темпів вакцинації  та дотримання соціальної дистанції та носіння масок», — сказав Максим Хаустов. — Перебіг «Омікрону» не такий важкий, як у «Дельти». Якщо ми зможемо підвищити темпи вакцинації, можливо, і наступні хвилі будуть більш контрольовані».

Наразі в регіоні вакциновано двома дозами 51 % населення, 55 % — щеплені хоча б однією дозою. Загалом щеплено 6 470 дітей віком від 12 до 18 років.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X