У Харківській області відкриваються ще сім центрів масової вакцинації - Накипіло
Події

У Харківській області відкриваються ще сім центрів масової вакцинації

Нові центри працюватимуть щоденно в районах області з 21 липня. У них щеплюватимуть вакцинами CoronaVac та Pfizer. Про це повідомив заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк.

За словами чиновника, центри відкрилися у Первомайську, Близнюках, Краснокутську, Пісочині, Вовчанську, Змієві, Краснограді.

«Сьогодні у кожному районі області фактично запрацює центр масової вакцинації, будуть напрацьовані маршрути пацієнта для вакцинації. Завершуємо роботу щодо графіка підвозу людей, якщо це буде потрібно. Особливо це важливо для людей в сільській місцевості», — повідомив Черняк.

У Харкові продовжують працювати п’ять центрів масової вакцинації. Також в області діють 160 пунктів щеплення (при лікарнях) та 50 мобільних бригад.

«Мобільні бригади працюють з колективами, виїжджають на місця для проведення вакцинації», – додав чиновник.

Наразі в області починається п'ятий етап вакцинації від COVID-19, відтепер щеплення можуть отримати в будь-якому пункті всі охочі повнолітні українці. На сьогодні медики зробили 256 627 щеплень у регіоні, повністю імунізована від коронавірусу 92 431 людина. Доступні вакцини CoronaVac, Comirnaty/Pfizer, AstraZeneca, Moderna.

Вакцинація від COVID-19: лікарі про міфи, стереотипи та реакції людей

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X