«Тягнути з цим більше не можемо»: Харківський метрополітен поновить роботу 24 травня - Накипіло
Події

«Тягнути з цим більше не можемо»: Харківський метрополітен поновить роботу 24 травня

  • Аліка Піхтерева
  • Кирило Гончар
  • 20 Травня
  • 753

Підземка почне перевезення пасажирів з 24 травня. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов під час спілкування з харків'янами на одній зі станцій метро. За його словами, місцева влада спільно з керівництвом метрополітену, військовослужбовцями та правоохоронними органами зробить усе необхідне для безпеки пасажирів.

«Ми більше не можемо тягнути: нам слід запускати метрополітен. Треба, щоби запрацювала економіка. Військові зробили все можливе і неможливе, аби в Харкові припинилися тотальні обстріли. Проте ми з вами маємо все відбудовувати», — зауважив мер.

Громадян, які зараз живуть на станціях, поступово переселятимуть у відносно безпечні (центральні) райони міста. Обіцяють забезпечити їх харчами, медикаментами та речами першої необхідності. 

«Не сприймайте це, як хтось когось виганяє. Тут ходитимуть потяги, бо найбезпечніший вид транспорту для всіх харків’ян — це метрополітен. У свій час я благав вас спуститись у метро, цим ви зберегли життя. Тепер моя задача — забезпечити всім нормальний транспорт, перезапустити економіку, тому що мають працювати підприємства. Це податки, пенсії, зарплати та, зрештою, будування нових мікрорайонів», — сказав Терехов.

Переселятимуть людей організовано. Аби вони могли вивезти свої речі, міська рада надасть транспорт для доставки до місць тимчасового проживання. Попередньо це гуртожитки, в яких раніше мешкали студенти.

Нагадаємо, що з 16 травня у різних районах міста почав курсувати громадський транспорт. Протягом кількох днів було запущено 24 автобусні та вісім тролейбусних маршрутів. Крім того, з 21 по 27 травня розпочнуть роботу чотири трамвайні маршрути.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

Стрім-трансляції, відео, відеопрезентація, репортаж, фотозйомка, статті

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X