Туалет у парку Горького став призером Всеукраїнського конкурсу - Накипело
Події

Туалет у парку Горького став призером Всеукраїнського конкурсу

Туалет у харківському парку отримав відзнаку одразу в двох номінаціях. 

Про це стало відомо за результатами щорічного Всеукраїнського конкурсу на кращу публічну туалетну кімнату BEST WC. Санвузол став призером у категоріях «Інклюзивний туалет» та «Громадські вбиральні».

Конкурс проводить Музей Історії Туалету. Мета проєкту — розвивати культуру гігієни та доступність громадських вбиралень. У 2019-му волонтери BEST WC проінспектували понад 600 санвузлів, а комісія визначила 25 переможців. Номінанти оцінювалися за такими критеріями: чистота, технологічність, зручність користування та дизайн. Призери конкурсу отримали сертифікати та пам'ятні емблеми «Краща туалетна кімната BEST WC-2019».

Яка саме WC-кімната в парку Горького відзначена нагородою, не уточнюється. Ймовірно, мова йде про санвузол з акваріумом. Його відновили в минулому році. Спочатку реконструкція вбиральні повинна була обійтися в 5,4 мільйона гривень, але пізніше договір скоригували, і вартість зросла ще на 1,8 мільйона.

У бюджеті на 2020 рік міськрада також заклала мільйони на будівництво нових туалетів у громадських місцях. Так, на зведення санвузла в зоопарку в зоні «Світло узбережжя» виділять 4 мільйони гривень (в цілому з 2019 по 2021 рік направлять 17,9 мільйона), на реконструкцію туалету в зоні «Контактний зоопарк» — 3 мільйони (загалом — 6,25 мільйона). На нові вбиральні в Саржиному яру направлять 8 мільйонів (загальна вартість будівництва — 42 млн).

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X