Теракт біля Палацу Спорту: стало відомо, коли суд розгляне апеляції на вирок - Накипело
Події

Теракт біля Палацу Спорту: стало відомо, коли суд розгляне апеляції на вирок

  • Софія Рогожина
  • Ігор Лептуга
  • 6 Березня 2020
  • 1635

Трьох обвинувачених засудили до довічного ув'язнення, але під час обміну в грудні 2019-го їх передали на тимчасово окуповані території.

Харківський апеляційний суд призначив дату розгляду апеляційних скарг адвокатів Володимира Дворнікова, Віктора Тетюцького та Сергія Башликова. Постанова суду опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Апеляційний розгляд справи має розпочатися 28 травня о 10:00.

28 грудня Фрунзенський райсуд Харкова засудив трьох обвинувачених до довічного ув'язнення з конфіскацією майна. Тоді ж їм замінили запобіжний захід з утримання під вартою на особисте зобов'язання. Про це просив прокурор: адже підсудні були включені в списки на обмін полоненими між Україною і так званими «Л/ДНР». Ніхто з трьох так і не визнав свою провину.

22 лютого 2015 року під час Маршу Гідності в районі Палацу Спорту прогримів вибух. У результаті загинули чотири людини, серед яких — 15-річний школяр. Ще десять осіб отримали поранення. Володимир Дворніков, Віктор Тетюцький та Сергій Башликов чотири роки були на лаві підсудних. Майже кожне засідання починалося з відведення суддям, судовому обвинувачу та секретарю відомства. А у квітні 2017 року суд почав слухання справи заново у зв'язку зі зміною складу суддів.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X