«Вільна жінка — вільна країна»: у Харкові пройшов марш жіночої солідарності - Накипіло
Події

«Вільна жінка — вільна країна»: у Харкові пройшов марш жіночої солідарності

Цього року марш присвятили жінкам, які борються з пандемією коронавіруса.

Близько 500 учасниць та учасників маршу пройшли від площі Свободи до площі Конституції. Багато взяли з собою плакати: «Насильство в сім'ї — не приклад дитині», «Що там по Кагарлику?», «Сексу — так, сексизму — ні», «Сестри і брати рівні в боротьбі».

«Сьогодні ми говоримо про жінок, які у час пандемії виконують соціально-важливу, часто “‎невидиму” та низькооплачувану працю. Також ми підтримуємо жінок Польщі у боротьбі за права на власне тіло, виступаємо проти політичних пранків щодо жінок і засуджуємо будь-яке гендерно-обумовлене насилля.», — прокоментувала цілі маршу співорганізаторка Анна Шаригіна

Рухаючись Сумською учасники та учасниці маршу вигукували: «Моє тіло — моє діло», «Свобода. Рівність. Сестринство »,« Вільна жінка — вільна країна».

Паралельно з маршем пройшла акція «Традиції і порядку». Близько п'ятнадцяти хлопців вийшли з плакатом «Допомагайте жінкам не словом, а ділом». 2 березня представники харківської «Традиції і порядку» оголосили збір грошей на підтримку жінок, які борються з пандемією. Під час маршу представник організації сказав, що змогли зібрати 800 гривень.

Після закінчення маршу представники «Традиції і порядку» відвідали студентську поліклініку, де подарували кілька букетів лікарям.

(фото «Традиція і порядок»)

Цього року марш жіночої солідарності пройшов без провокацій і зіткнень. До охорони порядку залучили близько 600 поліцейських і нацгвардійців.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X