Напад на журналіста: суд повернув справу до прокуратури - Накипело
Події

Напад на журналіста: суд повернув справу до прокуратури

  • Алина Шульга, Анна Мясникова
  • Игорь Лептуга
  • 11 Лютого 2020
  • 1471

Київський районний суд повернув до прокуратури справу про побиття харківського журналіста Вадима Макарюка.

Суддя Віктор Попрас визнав неповними, неконкретними та суперечливими звинувачення проти чотирьох хлопців, яких підозрюють у побитті харківського телеоператора. На думку суду, в обвинувальному акті не зазначено всі елементи складу злочину: яким чином були вчинені правопорушення, в який час та якою саме групою.

Також Попрас не задовольнив клопотання одного з підозрюваних Сергія Козлюка, в яких він просив витребувати документи, що підтверджують роботу Макарюка як журналіста, а також викликати свідків.

«Це не позбавляє обвинуваченого права повторно заявити ці клопотання на відповідній стадії кримінального провадження», — додав суддя.

Прокурор Руслан Чуб не погодився з рішенням суду. За його словами, прокуратура подаватиме апеляцію.

«На нашу думку, обвинувачення повне та конкретне. З яких підстав суддя не заходів призначати вказане провадження до судового розгляду, не знаю. В обвинувальному акті зазначено дії кожного підозрюваного, з ким вони діяли та за яких підстав», — сказал Чуб.

Чи подаватиме апеляцію представник потерпілого Олександр Солдатов, поки не зрозуміло.

«Треба переглянути, проаналізувати факти та доводи, на які посилався суддя в ухвалі. Потім будемо приймати рішення щодо подання апеляційної скарги паралельно з прокуратурою або не подання», — прокоментував Солдатов.

На оскарження рішення суду сторони мають сім днів.

На вчорашньому засіданні адвокат підозрюваних Євген Самойлов просив суддю відкласти засідання під приводом, що у його підзахисних немає повного обвинувального акта.

Вадим Макарюк постраждав 7 червня в бійці на ринку «Барабашово» . Кілька учасників бійки побили його та забрали з камери картку з відзнятим матеріалом. У Вадима стався інсульт, його госпіталізували. Пізніше стало відомо, що гострої загрози життю оператора немає, однак він досі проходить реабілітацію.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X