Суд у справі про перейменування проспекта Жукова не відбувся - Накипіло
Події

Суд у справі про перейменування проспекта Жукова не відбувся

Апеляційний адмінсуд мав розглянути скаргу міськради, який хоче повернути проспекту Григоренка попередня назва — імені Жукова.

Під будівлею суду зібралися активісти, які виступають проти існування в Харкові проспекту зі згадуванням комуніста Георгія Жукова.

Засідання так і не відбулося, оскільки на нього не прийшли представники міськради. Наступне слухання заплановано на 4 грудня.

2 червня 2019 року активісти повалили пам'ятник Георгію Жукову на проспекті Петра Григоренка. На місці демонтованого бюста вони встановили прапор України. Кернес пообіцяв, що бюст відновлять, а проспект знову назвуть на честь радянського маршала.

19 червня 2019 року на сесії міськради депутати підтримали петицію про повернення проспекту Петра Григоренка імені маршала Жукова, а 11 липня бюст повернули на місце.

10 вересня 2019 року Харківська окружний адмінсуд визнав перейменування проспекту Петра Григоренка в проспект маршала Жукова незаконним.

26 лютого 2020 року на сесії Харківської міськради депутати проголосували за перейменування проспекта імені Григоренкав проспект імені Жукова. «За» проголосували 52 депутати, проти — 8.

Кто вы, мистер Жуков?

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X