«Стоунхенджу» в Харкові не буде: мерія розірвала договір - Накипіло
Події

«Стоунхенджу» в Харкові не буде: мерія розірвала договір

Фірма не отримає майже півтора мільйона гривень. Договір на будівництво харківського «Стоунхенджу» між департаментом житлово-комунального Харківської міськради та ТОВ «Палмаз Груп» розірвали за згодою сторін. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель ProZorro. Вартість договору дорівнювала 1,43 мільйона гривень, — повідомили в «Харківському антикорупційному центрі».

Нагадаємо, що 24 грудня офіційна сторінка адміністрації Індустріального району інформувала, що на вулиці Бібліка, 2-В побудували арт-об’єкт — харківський «Стоунхендж».

«Наш харківський Стоунхендж не тільки схожий, але й за змістом та призначенням абсолютно аналогічний своєму британському колезі. Він відсилає нас у ті далекі допотопні часи, коли існували знамениті Гіпперборея та Атлантида, до їхніх традицій та культури», — йдеться у повідомленні адміністрації.

Це було зроблено в рамках бюджету участі на цей рік. Мова йде про реалізацію проєкту Євгена Кулика «Скіфська спадщина».

Новина про цей об’єкт швидко розійшлася по всій країни. Люди у соцмережах обурювалися його вартістю. А у міськраді заявили, що оплачувати ці роботи не будуть.

«Гроші, виділені на проєкт, не освоєні. Я заборонив повністю сплачувати рахунки. Я та моя команда проєкта не бачили. Такий Стоунхендж нам не потрібен», — зауважив міський голова Ігор Терехов.

В рамках реалізації цього арт-об’єкту мали встановити 96 наборних колон, 4 центри капища, 16 споруд та балок тощо. Детального кошторису на сайт ProZorro не завантажили. Візуально ж на фотографіях не вдається знайти 96 колон.

У ХАЦ відзначають, що ТОВ «Палмаз Груп» записана на Анатолія Мазалова та Анатолія Козіну. Фірма орендує приміщення, склади, техніку, в останній рік отримує великі підряди в місті та в області. Зокрема, вони є генеральним підрядником реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу «Вимпел» у Балаклії вартістю понад 100 мільйонів гривень. Реалізація цього проєкту входить до програми «Велике Будівництво».

Усього ТОВ «Палмаз Груп» за останні роки переммогло в тендерах на суму 435 мільйона гривень. Наразі фірма чекає на підписання договорів ще на суму 184 мільйони гривень.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

X