Стало відомо, коли ДБР закінчить розслідування авіакатастрофи під Чугуєвом - Накипіло
Події

Стало відомо, коли ДБР закінчить розслідування авіакатастрофи під Чугуєвом

  • Анна М’ясникова
  • Ігор Лептуга
  • 3 Березня 2021

Слідство у справі щодо падіння АН-26, у результаті якого загинули 26 військовослужбовців, планують завершити в кінці квітня.

Про це на засіданні парламенту повідомив керівник Держбюро розслідувань Олексій Сухачов.

Він також додав, що Держаудіиорська служба перевірить, як дотримуються вимог щодо виготовлення та експлуатації всіх літаків, випущених на держпідприємстві «Антонов» з 1991 року. Терміни перевірки Сухачов не назвав.

У справі про авіакатастрофу співробітники ДБР провели 135 експертиз, допитали родичів загиблих, курсанта, що вижив, та понад 70 свідків.

Трагедія сталася увечері 25 вересня 2020 року. На борту військово-транспортного літака знаходилися 27 офіцерів та курсантів Харківського університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. 25 військовослужбовців загинули на місці аварії, ще один помер в лікарні. Вижив тільки один курсант В'ячеслав Золочевський.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу і тяжкі наслідки. До з'ясування обставин катастрофи польоти на Ан-26 припинили.

У грудні стало відомо, що Державне бюро розслідувань пред'явило підозру командувачу Повітряних сил ЗСУ Сергію Дроздову, а також керівнику польотами та командиру військової частини, який затвердив план польотів. Дроздова суд відпустив під особисте зобов'язання, інших відправив в СІЗО.

У лютому 2021 року в Харківській області відновили командирські польоти на Ан-26.

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо