Список корисних проєктів та організацій до яких можна долучитись, аби допомогти тваринам в умовах війни - Накипіло
Події

Список корисних проєктів та організацій до яких можна долучитись, аби допомогти тваринам в умовах війни

 

Українці стали прикладом для всього світу. Прикладом згуртованості, єдності, людяності. А ще – жертовності. Адже ми завжди готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує, навіть якщо доведеться ризикувати життям чи поділитися останнім. Одним із доказів неймовірної людяності українців є наше бажання допомагати не лише військовим, волонтерам чи біженцям, а й тваринам.

Наші колеги із компанії Royal Canin зібрали корисну добірку із організаціями та об’єднаннями, які щодня допомагають чотирилапим в Харкові та по всій Україні. Ділимося з вами корисними посиланнями у нашому матеріалі.

За порятунок тварин ще з перших днів війни взялась ціла низка всеукраїнських рухів, громадських організацій та неформальних волонтерських об’єднань. Завдання у них були різні: хтось шукав та рятував тварин від обстрілів, хтось забезпечував їх харчуванням та ліками, а хтось допомагав порадами та поширенням інформації. Мета у всіх була одна – врятувати тих, хто не в змозі захистити самого себе.

 

Одним із найбільш небезпечних видів волонтерської діяльності є евакуація тварин із зони бойових дій. Проте завжди знайдуться люди, готові прийти на допомогу беззахисним чотирилапим, які залишились на небезпечних територіях.

Кількість бездомних тварин невпинно зростає – хтось втратив своїх господарів, хтось був залишений напризволяще, а хтось ніколи і не мав власної домівки. А тому важливим завданням для зоозахисників стала стерилізація тварин з метою контролю за їхньою популяцією.

Не залишились осторонь і ветеринарні лікарі. Адже в умовах війни значно збільшилась кількість домашніх та безпритульних тварин, які потребують кваліфікованої медичної допомоги.

 

Серед тварин є ті, що не лише потребують допомоги, а й самі здатні допомагати. Це тварини, які вірно несуть службу поруч із українськими військовими, рятувальниками та іншими професіоналами своєї справи. Проте і ці тварини потребують підтримки.

 

Харків’яни за час війни врятували тисячі тварин, часто наражаючи на небезпеку самих себе. Ми довели, що кожен з нас здатен на подвиг, якщо наші ближні потрапили у біду. Тому, якщо ви хочете продовжувати допомагати тваринам або не знаєте, з чого почати, обирайте добрі справи, які вам під силу, та подбайте про наших вірних друзів.

 

Що має бути в аптечці вашого домашнього улюбленця. Поради фахівців

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

    ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

    У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо

    X