СБУ знешкодила мережу російської агентури. Ворожі агенти були в Харкові та ще у п’яти областях України - Накипіло
Події

СБУ знешкодила мережу російської агентури. Ворожі агенти були в Харкові та ще у п’яти областях України

Служба безпеки України знешкодила російських агентів, які коригували ракетні обстріли українських міст і розвідували позиції підрозділів Збройних сил України. Крім того, шпигуни збирали дані про підпільників на тимчасово окупованих територіях. 


У Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, а також у Дніпропетровській та Вінницькій областях було затримано 19 осіб. За даними слідства, агентурна мережа була сформована двома «фсбшниками», які знаходяться на окупованій Херсонщині. 

Зловмисники передавали інформацію через зв’язкових, спілкувалися в телеграм-каналах. Одержані від інформаторів розвіддані надавалися представникам російських спецслужб, серед яких — радник так званого «голови Криму» аксьонова. Передавали електронні карти з локаціями масового перебування людей, об’єктів критичної інфраструктури та українських військових підрозділів. 

Правоохоронці під час обшуків виявили зброю, комп’ютери та телефони з доказами злочинів, а також прокремлівські агітматеріали. 

Вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

СБУ затримала агента ФСБ, який здавав позиції українських військових на Харківщині

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО, щоб бути в курсі свіжих новин

ПІДПИШІТЬСЯ НА TELEGRAM-КАНАЛ НАКИПІЛО

У разі масових заворушень на вулицях міста ми вас повідомимо